Jak dobrze wyglądać w swetrze?

ększ zawartość szafy o ciekawe i modne swetry i kardigany. Na szybko o spodniachWspółczesne spodnie składają się z dwóch nogawek zszytych razem w tylnej części. W części przedniej nogawki zostają niezszyte tworząc rozporek, który

Jak dobrze wyglądać w swetrze? Wieczorem, gdy na dworze temperatura jest już niższa, warto ubrać coś z długim rękawem. Sweter to doskonała partia garderoby, która sprawdzi się w różnych sytuacjach. Sprawdź i powiększ zawartość szafy o ciekawe i modne swetry i kardigany.

Na szybko o spodniach

Współczesne spodnie składają się z dwóch nogawek zszytych razem w tylnej części. W części przedniej nogawki zostają niezszyte tworząc rozporek, który ułatwia mężczyźnie oddawanie moczu bez konieczności zdejmowania spodni. Rozporek jest zapinany przy użyciu 3?4 guzików, nap lub zamka błyskawicznego. Zarówno guziki, jak i zamek ukryte są pod warstwą materiału. Wykończenie rozporka wraz z zapięciem nazywa się szlicem. Górna część spodni zaopatrzona jest w pasek zakończony w przedniej części elementem do zapinania.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Spodnie


Jesienne spodnie męskie

Mężczyźni zwykle bardzo wiele czasu spędzają poza domem. Często wychodzą z domu wczesnym rankiem i wracają po południu albo wieczorem. Dlatego muszą posiadać w swojej garderobie różne, jesienne ubrania. Chodzą zarówno w letnich bluzkach i spodenkach, jak i w jesiennych swetrach i spodniach.

Takie swetry mogą być ubierane o różnych porach dnia i noszone samodzielnie lub razem z jesiennymi płaszczami czy kurtkami. W zależności od wyglądu takich płaszczy można do nich zakładać zarówno spodnie dżinsowe, jak i bardziej eleganckie spodnie garniturowe. Od rodzaju założonych spodni będzie zależał wybór obuwia dobrze pasującego do całego stroju. Dzięki temu mężczyzna może wyglądać elegancko i stylowo w czasie różnego rodzaju spotkań odbywających się o różnych porach dnia.


Warstwowy ubiór w Wikipedii

Ubiór warstwowy - koncepcja ubioru, polegająca na nakładaniu kolejnych warstw odzieży, gdzie każda warstwa spełnia różne funkcje. Łącząc je ze sobą, uzyskujemy funkcjonalną odzież, którą łatwo można dopasować do konkretnych warunków pogodowych i poziomu aktywności. Ten sposób ubierania się został szeroko zaakceptowany w sporcie, turystyce czy trekkingu.

Podstawowy (i najczęściej stosowany) wariant ubioru warstwowego zakłada stosowanie trzech warstw:

warstwy podstawowej, mającej za zadanie szybko i efektywnie odprowadzić wilgoć z powierzchni skóry
warstwy średniej, zapewniającej izolację termiczną
warstwy zewnętrznej, chroniącej przed wodą i wiatrem

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ubiór_warstwowy



© 2019 http://informator.zagan.pl/